Понеділок, 28.05.2018, 08:36

Головна » 2013 » Листопад » 26 » Плануємо роботу на наступний рік

Плануємо роботу на наступний рік
Планування, як і звітність, є складовими менеджменту бібліотеки, завдяки яким бібліотекар може комплексно осмислити діяльність книгозбірні, визначити позитивні та негативні тенденції в її роботі, послідовно вирішуючи складні завдання, що стоять перед бібліотекою, зокрема: формування інформаційного ресурсу, удосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування та надання бібліотечних послуг з використанням новітніх технологій.
26 листопада 2013 року в читальному залі Хорольської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему „Напрямки, завдання та вимоги до планування роботи в сільській бібліотеці. Звітність”.
На початку семінару перед присутніми з приємною місією виступила заступник директора по роботі з дітьми Устименко Ганна Іванівна, яка розповіла про підсумки обласного конкурсу дитячих світлин „В об’єктиві – Дитинство”. В районному турі обласного конкурсу прийняло участь 54 юних читачі з 27 сільських бібліотек та районної бібліотеки для дітей. 23 фотороботи були направлені для участі в ІІ обласному турі конкурсу і дві з них зайняли в області перші місця у вікових категоріях 12-13 та 14-15 років. Директором центральної районної бібліотеки були передані грамоти відділу культури, туризму та архівної справи районної державної адміністрації сільським бібліотекарям для вручення грамот переможцям першого туру конкурсу. А для Тимар Вікторії, читачки Бригадирівської сільської бібліотеки та Литвиненка Євгена, читача Тарасівської сільської бібліотеки ще й дипломи І ступеню управління культури Полтавської облдержадміністрації та цінні подарунки за перемогу в ІІ турі обласного конкурсу.
Далі під час семінару бібліотечними спеціалістами Устименко Ганною Іванівною, Сєнніковою Світланою Миколаївною, Устименко Галиною Миколаївною, Редькою Іриною Володимирівною та Жиденко Людмилою Іванівною були надані консультації на такі теми: „Вимоги до планування та звітності”, „Обслуговування користувачів у бібліотеці: традиції та інновації”, „Завдання і напрямки роботи публічної бібліотеки на 2014 рік”, „Бібліографічно-інформаційна та довідкова робота: реальність і можливості”, „Вимоги щодо ведення обліку бібліотечного фонду”.
Сільські бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо планування роботи на наступний рік: „Плануємо роботу публічної бібліотеки на 2014 рік”, „Календар знаменних і пам’ятних дат на 2014 рік”, „Перелік законодавчих та нормативних документів з бібліотечної справи України” та ознайомилися з ювілейними, літературними датами, святами та подіями, які відзначатимуться на державному та міжнародному рівні в 2014 році.
З заключним словом на семінарі виступила директор Хорольської центральної районної бібліотеки Сайно Людмила Василівна.
читальний зал, центральна районна бібліотека, семінар
Категорія: Семінар | Переглядів: 373 | Додав: Khorol-lib | Рейтинг: 5.0/26
Ім`я *: