Неділя, 18.11.2018, 07:39

Головна » 2013 » Грудень » 12 » Без правової культури немає правової держави

Без правової культури немає правової держави

12 грудня 2013 року в читальному залі центральної районної бібліотеки була проведена година права „Без правової культури немає правової держави” працівниками бібліотеки, учителями Хорольської спеціалізована школи №1 спільно з начальником Хорольського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підполковником внутрішньої служби Ніною Миколаївною Рубан, в рамках постійно діючого при центральній районній бібліотеці правового лекторію та до тижня права.
Захід був проведений для учнів 8 класів Хорольської спеціалізованої школи №1 Протягом зустрічі, що до речі вже стали традиційними, Ніна Миколаївна, цікаво і доступній формі розповіла підліткам про особливості кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання неповнолітніх за порушення закону, правил користування транспортними засобами, тютюнопаління та підтвердила сказане яскравими прикладами з досвіду своєї роботи. Також вона звернула увагу дітей на те, як потрібно себе поводити в проблемних ситуаціях та коли виникають непорозуміння з правоохоронними органами.
А потім відбулася невимушена розмова підполковника з учнями, які задали Ніні Миколаївні питання,що сьогодні хвилюють підлітків.
На закінчення години права підполковник внутрішньої служби Ніна Василівна Рубан подарувала центральній районній бібліотеці та представникам педагогічного колективу СШ № 1 літературу на правову тематику.

масовий захід, Рубан Н.М., центральна районна бібліотека, читальний зал, правовий лекторій
Категорія: Масовий захід | Переглядів: 574 | Додав: Khorol-lib | Рейтинг: 4.7/6
Ім`я *: