Неділя, 18.11.2018, 06:40

Головна » 2014 » Лютий » 26 » А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця

А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця
26 лютого 2014 року Хорольська центральна районна бібліотека спільно з учасниками хору ветеранів війни та праці „Надвечір’я” та районною радою ветеранів провела годину мужності „А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця”, приурочену 95-й річниці від дня народження Героя Радянського Союзу П.Ф. Клепача.
Захід був проведений для читачів районної бібліотеки, учнів шкіл та жителів міста. Ведучі заходу Ірина Редька та Олена Радченко розповіли присутнім про трудовий та бойовий шлях нашого земляка, орденоносця, Героя Радянського Союзу Прокопа Федоровича Клепача. Своїми спогадами про Героя поділилися Голова ради ветеранів району Д.А. Кражан, колишній директор фабрики господарських виробів М.П. Кравченко.
Розповіді бібліотекарів супроводжували пісні на військову тематику у виконанні учасників хору ветеранів війни та праці „Надвечір’я” Любові Новак та Миколи Литовченка. Протягом години мужності звучали вірші у виконанні Нелі Бурчак та Світлани Сєннікової.
На закінчення заходу до присутніх зі словами подяки за збереження і вшанування пам’яті батька звернувся син Героя Олександр Прокопович Клепач. На згадку про зустріч він подарував районній бібліотеці книгу спогадів Героя Радянського Союзу Прокопа Федоровича Клепача у електронному вигляді.

Надвечір’я, Клепач П.Ф., центральна районна бібліотека, Герой Радянського Союзу
Категорія: Масовий захід | Переглядів: 190 | Додав: Khorol-lib | Рейтинг: 0.0/0